Aktualności

Nowość – Płyn do gruntownego czyszczenia

Do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeniach stworzyliśmy Płyn do gruntownego czyszczenia. Jest to profesjonalny produkt przeznaczony do silnych zabrudzeń o świeżym, przyjemnym zapachu.

Nowości – Ścierka do kurzu

Wykonana w 70% z wiskozy i 30% z poliestru ścierka jest miękka i idealnie nadaje się do czyszczenia wszelkich zakurzonych powierzchni, nie rysując ich przy tym.

Poznaj nowe kategorie produktów

Z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy na rynek nowe produkty marki Bergers. Nasza oferta powiększyła się o Ręcznik Maxi zawierający w swoim składzie 100% celulozy, Nakładki na mop płaski oraz Ścierkę bezpyłową.

Wdrożyliśmy platformę B2B do współpracy z partnerami biznesowymi

Od dziś nasi partnerzy biznesowi maja możliwość korzystania z platformy B2B dedykowanej specjalnie dla nich.
Wystarczy tylko kliknąć w baner przekierowujący do systemu B2B znajdujący się w prawym górnym rogu strony. System poprosi o założenie Indywidualnego Konta Klienta poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie www.inwencja.biuro.un.pl z podaniem loginu i hasła.

Nowy produkt – mydło w płynie

W odpowiedzi na zapotrzebowania naszych klientów do oferty dołączyliśmy Mydło w Płynie. Nasz produkt posiada właściwości antybakteryjne, zawiera również glicerynę. Mydło dostępne jest w kanistach o pojemności 5 l.